Sculptflex

Sculptflex to najnowsze rozwiązanie do modelowania ciała, zapewniające spersonalizowane, niewymagające użycia rąk rozwiązanie, które zrewolucjonizuje Twoją praktykę. Ta potężna, nieinwazyjna platforma Monopolar RF jest dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjentów i oferuje kontrolę temperatury w czasie rzeczywistym, zapewniając klinicznie potwierdzone wyniki, bezpieczeństwo i wygodę pacjenta. Zapewniając świetne efekty – redukując  tkankę tłuszczową średnio o 24%. Urzadzenie posiada specjalna głowice do zabiegów redukcji tłuszczu w ciężko dostępnym miejscu jakim jest „druga broda”.
Sculptflex to urzadzenie w którym połączone zostaly dwie zaawansowane technologie redukcji tkanki tłuszczowej,modelowania, kształtowania całego ciała w zależności od wybranego programu – Sculpt czy Flex.
Możesz wybrać jedną z funkcji lub połączyć obie funkcje jednocześnie
Scuptflex
Główne zalety trybu Sculpt z użyciem padów RF:
 
 1. Zabieg nieinwazyjny.
 2. Dyskomfort tej terapii jest minimalny, co można porównać do masażu gorącymi kamieniami.
 3. Bez materiałów eksploatacyjnych, nieinwazyjne i bezbolesne, bez znieczulenia, bez skutków ubocznych, bez okresu rekonwalescencji, możesz robić, co chcesz, bez wpływu na normalną pracę i życie.
 4. Jest łatwy w użyciu bez operatora, prosty i bezpieczny.
 5. Jednoczesne leczenie wielu obszarów, 6 (płaskich stałych) uchwytów bez użycia rąk, które mogą pokryć 300 cm² w tym samym czasie na ciele.
 6. Specjalny ręczny uchwyt, odpowiedni do mniejszych i bardziej wrażliwych części ciała, takich jak boczne piersi, podwójny podbródek, twarz.
 7. Utrzymuje równomierną temperaturę podskórną leczonego obszaru przez cały czas trwania zabiegu.
 8. Usuwa tłuszcz z leczonego obszaru, jednocześnie odmładzając i ujędrniając skórę.
 9.System posiada intuicyjny interfejs i szereg uchwytów do dostosowania leczenia, zarówno dla wielu obszarów bez użycia rąk, jak i jednego obszaru uchwytu do leczenia.
 10. Inteligentny system kontroli temperatury, dostarczanie energii o częstotliwości radiowej jest dynamicznie regulowane w oparciu o ciągłe monitorowanie temperatury skóry, a inteligentna kontrola temperatury mieści się w ustawionej komfortowej temperaturze, która może bezpiecznie i skutecznie uniknąć uszkodzenia tkanek.
 11. System wykrywania temperatury w czasie rzeczywistym, wyświetlanie temperatury skóry w czasie rzeczywistym podczas leczenia, bardziej intymne i pewniejsze.
12. Dwa rodzaje padów umożliwiające zabiegi dla pacjentów z rożna warstwa tkanki tłuszczowej ( 2 cm i 5 cm)
Tryb Flex to rewolucyjny zabieg, który ujędrnia, wzmacnia, ujędrnia i buduje mięśnie brzucha, ud i pośladków – bez chodzenia na siłownię! W istocie, Sculptflex wykorzystuje technologię elektrycznej stymulacji do pracy mięśni, umożliwiając zbudowanie średnio o 30% więcej masy mięśniowej! Wszystkie zabiegi Sculptflex są również w pełni spersonalizowane pod kątem unikalnego poziomu sprawności, kształtu i celów każdej osoby.
 
Druga z technologii to:
 
Tryb Flex to rewolucyjny zabieg, który ujędrnia, wzmacnia, ujędrnia i buduje mięśnie brzucha, ud i pośladków – bez chodzenia na siłownię! W istocie, Sculptflex wykorzystuje technologię elektrycznej stymulacji do pracy mięśni, umożliwiając zbudowanie średnio o 30% więcej masy mięśniowej! Wszystkie zabiegi Sculptflex są również w pełni spersonalizowane pod kątem unikalnego poziomu sprawności, kształtu i celów każdej osoby.
 
 
Technologia Flex : Wielokierunkowa stymulacja MDS
 
 Sculptflex ze stymulacją wielokierunkową (MDS) wykorzystuje unikalną metodę elektrycznej stymulacji mięśni w celu ukierunkowania na określone grupy mięśni za pomocą trzech opcji trybu leczenia, obejmujących największy obszar leczenia w branży modelowania sylwetki.

01

Bezpłatne szkolenia

Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalne szkolenia z zakupionych u nas urządzeń. Po pomyślnym ukończeniu szkolenia wydawane są certyfikaty.

02

Sprawdzony sprzęt

Każde urządzenie z naszej oferty zostało starannie wybrane i sprawdzone. Jesteśmy pewni, że oferowany przez nas sprzęt sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom.

03

Wsparcie i serwis

Doskonale wiemy jak ważna jest skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów dlatego też przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanego sprzętu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i serwis.

04

2 letnia gwarancja

Na każdy zakupiony u nas sprzęt dajemy 24 miesiące gwarancji. Sprzęt zastępczy na czas naprawy.

05

Elastyczne formy płatności

Wynajem, leasing, raty 0% czy gotówka - wybór należy do Ciebie, my przygotujemy najlepszą ofertę !

06

Darmowa dostawa

Oferujemy bezpłatna dostawę na terenie całej Polski. Koszty dostaw zagranicznych ustalane są indywidualnie.

Jak działa technologia Flex?

Sculptflex wykorzystuje trzy różne rodzaje stymulacji, aby zwiększyć masę i siłę, jednocześnie wzmacniając i ujędrniając mięśnie
 
Tryb przygotowawczy — pomyśl o tym jako o „rozgrzewce” — tak jak wtedy, gdy idziesz na siłownię. Sculptflex symuluje ruchy skręcające, które są porównywalne z rozciąganiem mięśni przed treningiem. Tryb przygotowania przyzwyczaja mięśnie do skurczów mięśni i stymulacji elektrycznej.‍
 
Tryb tonacji — Napinanie i utrzymywanie mięśni jest jednym z kluczy do budowania i tonowania mięśni — nie chodzi tylko o podnoszenie dużych ciężarów. Tryb Tone Sculptflex właśnie to robi. Stymulacja elektryczna jest wysyłana do twoich mięśni, aby kurczyły się i utrzymywały aż do wyczerpania, a następnie rozluźniają.‍
 
Tryb rzeźbienia — aby uzupełnić stymulację mięśni typu „kurcz i trzymaj”, tryb rzeźbienia wywołuje szybkie, głębokie i sekwencyjne skurcze mięśni. Tryb rzeźbienia pomaga budować mięśnie i podnosi podstawową przemianę materii (BMR)‍
Sculptflex to rewolucyjny zabieg, który ujędrni, wzmocni i zbuduje mięśnie brzucha, ud i pośladków – bez chodzenia na siłownię! W istocie, Sculptflex wykorzystuje technologię elektrycznej stymulacji do pracy mięśni, umożliwiając zbudowanie średnio o 30% więcej masy mięśniowej! Wszystkie zabiegi Sculptflex są również w pełni spersonalizowane pod kątem unikalnego poziomu sprawności, kształtu i celów każdej osoby.
 
‍Klinicznie udowodniono, że zwiększa masę mięśniową średnio o 30%.
 
Sculptflex wykorzystuje wielokierunkową stymulację ( najnowsza rewolucyjna technologie MDS) za pomocą impulsów elektrycznych, aby uderzyć we wszystkie te grupy mięśni i osiągnąć głębokie skurcze mięśni.
Wyjątkowa stymulacja mięśni Sculptflex skutkuje bardziej zintensyfikowaną wersją przysiadów, brzuszków i skrętów. Zabieg Sculptflex odpowiada wykonaniu około 54 000 przysiadów! Przy takiej objętości pacjenci Sculptflex odnotowują wzrost masy mięśniowej średnio o 30%.

Oferowane urządzenia:

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat CE i są dopuszczone na rynek europejski.

Urządzenia kosmetyczne sprzedawane przez nas posiadają 24 miesięczną gwarancję.

Oferowane urządzenia posiadają oprogramowanie oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Dostawa, uruchomienie oraz szkolenie z obsługi urządzenia na terenie Polski w cenie urządzenia

Niektóre urządzenia posiadają dodatkowo certyfikaty TUV oraz są produkowane z normą dotyczącą wyrobów medycznych ISO13485.