Cryonix

Kompleksowe działanie w walce z uporczywą tkanką tłuszczową i brakiem jędrności skóry. Całkowita NOWOŚĆ🚀 z potwierdzonymi efektami w postaci zmniejszenia centymetrów w obwodach.
👉🏻KRIOLIPOLIZA wymrażanie komórek tłuszczowych za pomocą 8 dużych padów – bez zasysania – kilka partii ciała wymrażamy teraz w 40 minut
Innowacją w kriolipolizie padowej jest 8 dużych padów zamiast głowic zasysających, które mogą pracować jednocześnie, niezależnie od siebie. Dzięki temu działamy na zdecydowanie większy obszar ciała np. cały brzuch i nogi. Do tej pory możliwe było wykonanie zabiegu tylko na jedną lub dwie partie ciała jednocześnie. Kriolipoliza padowa została stworzona by uniknąć powikłań pozabiegowych takich jak odmrożenia, problemy z zassaniem, zasinienia czy panika u klientek. Nie ma ryzyka odmrożenia nawet przy -10 stopniach Celsjusza bo brak zasysania nie wpływa na ukrwienie tkanek.

Podczas zabiegu wymrażamy kom. tłuszczowe do -10 C a parametry można zmieniać w trakcie zabiegu. Co ciekawe zjawisko krystalizacji komórek zachodzi już przy 4 stopniach Celsjusza po 32 minucie zabiegu, Im niższą temperaturę zastosujemy tym głębiej dotrzemy w głąb tkanki tłuszczowej i zabieg będzie skuteczniejszy. Kriolipoliza działa selektywnie tylko na kom. tłuszczowe.

01

Bezpłatne szkolenia

Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalne szkolenia z zakupionych u nas urządzeń. Po pomyślnym ukończeniu szkolenia wydawane są certyfikaty.

02

Sprawdzony sprzęt

Każde urządzenie z naszej oferty zostało starannie wybrane i sprawdzone. Jesteśmy pewni, że oferowany przez nas sprzęt sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom.

03

Wsparcie i serwis

Doskonale wiemy jak ważna jest skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów dlatego też przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanego sprzętu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i serwis.

04

2 letnia gwarancja

Na każdy zakupiony u nas sprzęt dajemy 24 miesiące gwarancji. Sprzęt zastępczy na czas naprawy.

05

Elastyczne formy płatności

Wynajem, leasing, raty 0% czy gotówka - wybór należy do Ciebie, my przygotujemy najlepszą ofertę !

06

Darmowa dostawa

Oferujemy bezpłatna dostawę na terenie całej Polski. Koszty dostaw zagranicznych ustalane są indywidualnie.

Oferowane urządzenia:

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat CE i są dopuszczone na rynek europejski.

Urządzenia kosmetyczne sprzedawane przez nas posiadają 24 miesięczną gwarancję.

Oferowane urządzenia posiadają oprogramowanie oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Dostawa, uruchomienie oraz szkolenie z obsługi urządzenia na terenie Polski w cenie urządzenia

Niektóre urządzenia posiadają dodatkowo certyfikaty TUV oraz są produkowane z normą dotyczącą wyrobów medycznych ISO13485.