Urządzenie fala uderzeniowa REDUCELL

Maszyna do terapii falami uderzeniowymi w celu eliminacji cellulitu, zwana również sprzętem do terapii falami akustycznymi, skuteczna w przypadku cellulitu w stopniach 1–3, rozstępów, kształtowania i modelowania ciała, usuwania zmarszczek skórnych i liftingu pośladków. Reducell ostateczne wielofunkcyjne leczenie ciała zaprojektowane, aby pomóc Twoim klientom w redukcji lokalnej tkanki tłuszczowej, poprawie obwisłości i eliminacji cellulitu. Ta rewolucyjna terapia fal akustycznych (inaczej nazywana falami uderzeniowymi w celach estetycznych) wykorzystuje pojedynczy impuls dodatniego ciśnienia, charakteryzujący się krótkim czasem trwania, wysoką intensywnością i niską częstotliwością. Po nałożeniu na tkankę generuje mikropęcherzyki, które implozują, efektywnie uszkadzając komórki tłuszczowe.

Efekt mechaniczny Reducell wykracza poza zwykłą redukcję tkanki tłuszczowej. Stymuluje lipolizę, rozkładając tłuszcz wewnątrz komórek tłuszczowych, jednocześnie pobudzając produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Te działania, w połączeniu z aktywacją układu limfatycznego, zwiększają przepuszczalność komórkową, przywracają naturalną produkcję kolagenu i elastyny oraz ułatwiają drenaż limfatyczny. Poprzez opróżnianie adipocytów (komórek tłuszczowych), terapia ta reorganizuje struktury podtrzymujące skórę, zwłaszcza skórę właściwą i tkankę tłuszczową. Rezultat? Zredukowany objętości podskórnej i poprawiony wygląd cellulitu.

REDUCELL – leczenie cellulitu

CO SPRAWIA, ŻE REDUCELL BEAUTY JEST WYJATKOWY?

Dzięki wersji REDUCELL Beauty możesz dostarczać potężne fale uderzeniowe z imponującą częstotliwością do 22 Hz na sekundę, skutecznie eliminując cellulit. To leczenie nie jest ograniczone tylko do twarzy, ale może być stosowane na różne części ciała, zapewniając komfortowe i bezbolesne doświadczenie. Bądź pewien, że REDUCELL Beauty to bardzo bezpieczne leczenie, które oferuje nie tylko redukcję cellulitu, ale także radzi sobie z rozstępami (w tym liniami ciążowymi), obwisłą skórą i nierównymi bliznami, dostarczając kompleksowych rozwiązań dla potrzeb urody Twoich klientów.

REDUCELL DOTYCZY RÓŻNYCH CZĘŚCI CIAŁA:

Reducell nadaje się do leczenia ramion, brzucha, talii, bioder, ud i więcej. Należy jednak zauważyć, że obszar ramion i brzucha może doświadczyć pewnego dyskomfortu z powodu ich smukłości i miękkości.

 

 

KTO POWINIEN ROZWAŻYĆ REDUCELL Beauty?

SmartWave jest bardzo polecany dla:

 

Poprawy gładkości i piękna mięśni.

Eliminacji upartego cellulitu.

Wzmocnienia starzejącej się lub obwisłej skóry po diecie.

Rozwiązania problemów po liposukcji.

Przyspieszenia efektów innych urządzeń.

Poprawy wyglądu rozstępów.

Łagodzenia obaw dotyczących nierówności blizn.

O LECZENIU REDUCELL BEAUTY:

Podczas leczenia klienci odczują tylko delikatne wibracje bez żadnego bólu.

  • Czas trwania zabiegu zazwyczaj wynosi od 5 do 15 minut (w zależności od miejsca i objawów).
  • Nie ma okresu rekonwalescencji ani ograniczeń pooperacyjnych, co pozwala klientom natychmiast wrócić do normalnych czynności.
  • Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się interwał leczenia raz na 1-2 tygodnie, łącznie 6 sesji na kurs.

Specyfikacja:

Technologia: Sprzęt do terapii falami uderzeniowymi z użyciem sprężonego powietrza Głębokość Penetracji Terapeutycznej: 33-55 mm Rodzaj Fali Uderzeniowej: ESWT (Extracorporal Shock Wave Therapy) Poziomy Mocy / Energii: Od 1,0 Bara do 5,0 Bara, z krokiem co 0,1 Bara Częstotliwość: 1-22 Hz, z krokiem co 1 Hz Tryby: 4 tryby serii (ciągły / 4 / 8 / 12 impulsów) Programy: 40 ustalonych protokołów Sterowanie: Kolorowy ekran dotykowy z dwoma szybkimi pokrętłami do regulacji energii i częstotliwości Aplikatory: 6 sztuk do różnych zastosowań.

To urządzenie wykorzystuje sprężone powietrze do generowania fal uderzeniowych, które przenikają głęboko w tkanki skóry, pomagając w redukcji cellulitu. Posiada różnorodne opcje dostosowywania, takie jak regulacja energii, częstotliwości, trybów pracy i posiada 40 gotowych protokołów, umożliwiając elastyczne dostosowanie do różnych potrzeb zabiegowych. Obsługiwane jest poprzez kolorowy ekran dotykowy z dwoma pokrętłami do szybkiej regulacji parametrów. Urządzenie jest wyposażone w 6 różnych aplikatorów, umożliwiając zastosowanie w różnych obszarach i celach kosmetologicznych.

01

Bezpłatne szkolenia

Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalne szkolenia z zakupionych u nas urządzeń. Po pomyślnym ukończeniu szkolenia wydawane są certyfikaty.

02

Sprawdzony sprzęt

Każde urządzenie z naszej oferty zostało starannie wybrane i sprawdzone. Jesteśmy pewni, że oferowany przez nas sprzęt sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom.

03

Wsparcie i serwis

Doskonale wiemy jak ważna jest skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów dlatego też przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanego sprzętu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i serwis.

04

2 letnia gwarancja

Na każdy zakupiony u nas sprzęt dajemy 24 miesiące gwarancji. Sprzęt zastępczy na czas naprawy.

05

Elastyczne formy płatności

Wynajem, leasing, raty 0% czy gotówka - wybór należy do Ciebie, my przygotujemy najlepszą ofertę !

06

Darmowa dostawa

Oferujemy bezpłatna dostawę na terenie całej Polski. Koszty dostaw zagranicznych ustalane są indywidualnie.

Oferowane urządzenia:

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat CE i są dopuszczone na rynek europejski.

Urządzenia kosmetyczne sprzedawane przez nas posiadają 24 miesięczną gwarancję.

Oferowane urządzenia posiadają oprogramowanie oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Dostawa, uruchomienie oraz szkolenie z obsługi urządzenia na terenie Polski w cenie urządzenia

Niektóre urządzenia posiadają dodatkowo certyfikaty TUV oraz są produkowane z normą dotyczącą wyrobów medycznych ISO13485.