Sculpting Pro – maszyna do rzeźbienia mięśni

Zaproponuj swoim klientom rozwiązanie na miarę XXI wieku. Urządzenie Sculpting Pro wykorzystuje nowoczesną technologię skoncentrowanej wiązki fali elektromagnetycznej o wysokiej intensywności  do kompleksowego modelowania sylwetki. Dzięki indukowaniu skurczów supramaksymalnych umożliwia rzeźbienie mięśni oraz efektywne spalanie tkanki tłuszczowej.

Przy zakupie gwarantujemy:

Efektywne budowanie mięśni i spalanie tłuszczu

Pełna seria zabiegów urządzeniem Sculpting Pro prowadzi do zwiększenia masy mięśniowej o około 16% oraz jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej o 19%.

Skurcze supramaksymalne

Skurcze supramaksymalne powodują zwiększone uwalnianie adrenaliny w organizmie, co wyzwala intensywną odpowiedź lipolityczną w komórkach tłuszczowych. Tkanka mięśniowa jest zmuszona do adaptacji, czego efektem jest wzmożona budowa masy mięśniowej i spalanie tkanki tłuszczowej.

Rzeźbienie mięśni

Urządzenie można zastosować zarówno na mięśnie brzucha, jak i pośladków. W miejscach poddawanych zabiegowi mięśnie stają się bardziej widoczne, a skóra jędrna i delikatna.

Trening mięśni bez siłowni

Urządzenie działa intensywniej niż tradycyjne ćwiczenia – stymuluje skurcze wszystkich mięśni, również głębokich. Pozwala na idealne wyrzeźbienie brzucha i pośladków, co przekłada się na wzmocnienie całej sylwetki.

2 głowice zabiegowe pracujące jednocześnie

Dzięki jednoczesnej pracy obu głowic możemy wykonywać zabieg na uda, pośladki, ramiona czy brzuch. Istnieje możliwość wyboru rodzaju głowic. Do wyboru: głowice zakrzywione stworzone do stymulacji ud, pośladków czy ramion oraz głowice w postaci talerzy sprawdzające się przy zabiegach na brzuch, uda i pośladki.

01

Bezpłatne szkolenia

Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalne szkolenia z zakupionych u nas urządzeń. Po pomyślnym ukończeniu szkolenia wydawane są certyfikaty.

02

Sprawdzony sprzęt

Każde urządzenie z naszej oferty zostało starannie wybrane i sprawdzone. Jesteśmy pewni, że oferowany przez nas sprzęt sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom.

03

Wsparcie i serwis

Doskonale wiemy jak ważna jest skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów dlatego też przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanego sprzętu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i serwis.

04

2 letnia gwarancja

Na każdy zakupiony u nas sprzęt dajemy 24 miesiące gwarancji. Sprzęt zastępczy na czas naprawy.

05

Elastyczne formy płatności

Wynajem, leasing, raty 0% czy gotówka - wybór należy do Ciebie, my przygotujemy najlepszą ofertę !

06

Darmowa dostawa

Oferujemy bezpłatna dostawę na terenie całej Polski. Koszty dostaw zagranicznych ustalane są indywidualnie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy urządzenie umożliwia odchudzanie?
Zadaniem tego nowoczesnego urządzenia jest budowanie mięśni, co dodatkowo wspomaga spalanie i usuwanie tkanki tłuszczowej z organizmu. Nie jest to jednak metoda odchudzania. Zalecana jest dieta redukcyjna.
 
Czy zabieg jest bolesny?
Na skutek intensywnej stymulacji mięśni pacjent może odczuwać lekki dyskomfort, jednak sam zabieg nie jest bolesny i nie wymaga znieczulenia.
 
Ile zabiegów trzeba wykonać, aby uzyskać optymalny efekt?
Wystarczy wykonać zaledwie kilka powtórzeń na rok, aby uzyskać satysfakcjonujące i trwałe rezultaty. Liczba i częstotliwość zabiegów musi zostać dopasowana indywidualnie do pacjenta.
 

Oferowane urządzenia:

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat CE i są dopuszczone na rynek europejski.

Urządzenia kosmetyczne sprzedawane przez nas posiadają 24 miesięczną gwarancję.

Oferowane urządzenia posiadają oprogramowanie oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Dostawa, uruchomienie oraz szkolenie z obsługi urządzenia na terenie Polski w cenie urządzenia

Niektóre urządzenia posiadają dodatkowo certyfikaty TUV oraz są produkowane z normą dotyczącą wyrobów medycznych ISO13485.