Urządzenie 5D SKIN

Idealne połączenie ultradźwięków + ujemnego ciśnienia + wielostopniowej permeabilizacji cieplnej, powoduje obracanie się komórek oraz generuje efekt wstrząsu i kawitacji (odnoszący się do oddziaływania z rdzeniem powietrznym mikropęcherzyków w tkance podczas propagacji ultradźwięków, powodując ich nagłe pęknięcie i generowanie ogromnego natychmiastowego ciśnienia, które powoduje zmianę wewnętrznej struktury tkanki).

Kawitacja 003

To zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystuje kombinację ultradźwięków, ujemnego ciśnienia i procesu wielostopniowej permeabilizacji cieplnej, aby osiągnąć efektywne rezultaty w pielęgnacji ciała. Działa poprzez indukowanie wstrząsu i kawitacji, co przyczynia się do rewolucyjnych zmian w strukturze tkanki, zapewniając kompleksową i skuteczną terapię.

Dodatkowo, urządzenie wykorzystuje technologię RF o częstotliwości 1 MHz. Technologia ta, czyli radiofrekwencja, działa poprzez generowanie energii elektromagnetycznej o odpowiedniej częstotliwości, która przenika głęboko do skóry. W efekcie powoduje to nagrzewanie tkanek, co sprzyja stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. W połączeniu z wcześniej opisanymi ultradźwiękami i ujemnym ciśnieniem, technologia RF 1 MHz doskonale komplementuje procesy rewitalizacji skóry, zapewniając kompleksową pielęgnację oraz poprawę jej elastyczności i jędrności.

Kawitacja 002
Kawitacja 004

Parametry:

Nazwa: 5D SKIN

Energia wyjściowa: 50W

Regulacja mocy: 1-50

Częstotliwość wyjściowa: 40KHZ

Moc wyjściowa: 1-10W

Moc wyjściowa: 100W

Regulacja mocy: 50-100W

Regulacja mocy: 0.1-0.7MPA

Częstotliwość wyjściowa: 1MHZ

Regulacja mocy: 1MHZ

Napięcie wejściowe: AC220V 50Hz

Rozmiar produktu: 42052113 (mm)

Waga: 20 kg

01

Bezpłatne szkolenia

Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalne szkolenia z zakupionych u nas urządzeń. Po pomyślnym ukończeniu szkolenia wydawane są certyfikaty.

02

Sprawdzony sprzęt

Każde urządzenie z naszej oferty zostało starannie wybrane i sprawdzone. Jesteśmy pewni, że oferowany przez nas sprzęt sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom.

03

Wsparcie i serwis

Doskonale wiemy jak ważna jest skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów dlatego też przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanego sprzętu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i serwis.

04

2 letnia gwarancja

Na każdy zakupiony u nas sprzęt dajemy 24 miesiące gwarancji. Sprzęt zastępczy na czas naprawy.

05

Elastyczne formy płatności

Wynajem, leasing, raty 0% czy gotówka - wybór należy do Ciebie, my przygotujemy najlepszą ofertę !

06

Darmowa dostawa

Oferujemy bezpłatna dostawę na terenie całej Polski. Koszty dostaw zagranicznych ustalane są indywidualnie.

Oferowane urządzenia:

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikat CE i są dopuszczone na rynek europejski.

Urządzenia kosmetyczne sprzedawane przez nas posiadają 24 miesięczną gwarancję.

Oferowane urządzenia posiadają oprogramowanie oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Dostawa, uruchomienie oraz szkolenie z obsługi urządzenia na terenie Polski w cenie urządzenia

Niektóre urządzenia posiadają dodatkowo certyfikaty TUV oraz są produkowane z normą dotyczącą wyrobów medycznych ISO13485.